Rezerwacja i zakup biletów

Bilety można rezerwować:

telefonicznie: (+48) 22 5442 850 (od poniedziałku do piątku w godz. 9–16),
pisząc na adres: bilety@muzeum-wilanow.pl,
online: poprzez moduł rezerwacji online.

W module online można zarezerwować lub kupić bilety wstępu na wybrane wydarzenia w muzeum. Zarezerwować można tylko bilety na zwiedzanie grupowe.

Ważne informacje:

– Bilety na zwiedzanie indywidualne można kupić w kasie muzeum lub za pośrednictwem modułu online.
– Rezerwacji na dany tydzień można dokonać najpóźniej do wtorku wieczorem w poprzedzającym tygodniu. O ewentualne wolne terminy na dany tydzień, które nie są już dostępne online, można pytać w biurze rezerwacji.
– Wszystkie uwagi można zgłaszać, pisząc na adres bilety@muzeum-wilanow.pl.
– Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą edukacyjną muzeum.
– Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zakupu biletów onlineregulaminem zwiedzania pałacu i wystaw czasowych oraz regulaminem zwiedzania parku.

Przeczytaj też

Jak rezerwować/kupować bilety grupowe?

Za pośrednictwem modułu można w łatwy i szybki sposób zarezerwować lub kupić bilety na zwiedzanie grupowe z własnym przewodnikiem, na zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży oraz spacery tematyczne dla dorosłych. Zobacz, jakie to proste:

  1. Wejdź na http://www.bilety.wilanow-palac.pl/.
  2. Jeśli wiesz, kiedy planujesz wizytę w muzeum, wybierz interesujący Cię termin w kalendarzu. Wtedy wyświetlą się wszystkie dostępne tego dnia wydarzenia. Jeśli termin jest dla Ciebie mniej ważny, wybierz rodzaj wydarzenia, następnie temat, a na końcu datę. 
  3. Możesz zarezerwować lub kupić minimum 10 biletów. W przypadku wyboru zwiedzania grupowego z własnym przewodnikiem, zajęć edukacyjnych lub spaceru tematycznego grupa nie powinna liczyć więcej niż 25 uczestników.
  4. Gdy wybierzesz liczbę biletów oraz datę wizyty, możesz zakończyć rezerwację, a bilety opłacić w kasie muzeum w dniu wizyty, lub przejść do płatności online.
  5. Zarejestruj się w serwisie i postępuj zgodnie z instrukcjami lub zaloguj się na swoje konto. Możesz też kupić lub zarezerwować bilety bez zakładania konta, ale podanie danych będzie niezbędne.
  6. Płatność internetowa następuje poprzez system PayU. Na wykonanie przelewu masz 20 minut. Po tym czasie zarezerwowane bilety wracają do ogólnej sprzedaży i rezerwacja zostaje anulowana.
  7. Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz mejla z biletami w formie PDF.8. Bilet wydrukowany bądź zapisany na urządzeniu mobilnym podlega weryfikacji przed wejściem na wydarzenie. Prosimy o zadbanie, by kod kreskowy był czytelny.

Przed dokonaniem rezerwacji lub zakupu biletów przez internet prosimy o zapoznanie się z regulaminem zakupu biletów online.

Polecane