Zespół edukacyjny

Aleksandra Głowacz

Pełnomocnik ds. edukacji muzealnej

***

aglowacz@muzeum-wilanow.pl

(+48) 22 5442 756

(+48) 515 256 439




Patrycja Żołędowska

Programy historyczne dla grup zorganizowanych, rozwój publiczności

***

pzoledowska@muzeum-wilanow.pl

(+48) 22 5442 862

(+48) 506 892 793



Katarzyna Pietrzak

Programy historyczne dla gości indywidualnych i rodzin z dziećmi, rekonstrukcja kaligraficzna w Scriptorium Villa Nova

***

kpietrzak@muzeum-wilanow.pl

(+48) 22 5442 758

(+48) 785 905 738



Janusz Korzeniowski

Rekonstrukcja kaligraficzna w Scriptorium Villa Nova, drukarnia wilanowska

***

jkorzeniowski@muzeum-wilanow.pl

(+48) 728 287 870




Julia Dobrzańska

Programy przyrodnicze dla gości indywidualnych i rodzin z dziećmi

***

jdobrzańska@muzeum-wilanow.pl

(+48) 22 5442 864

(+48) 785 905 732



Marta Poławska

Programy przyrodnicze dla grup zorganizowanych


mpolawska@muzeum-wilanow.pl

(+48) 22 5442 860

(+48) 505 405 485



 

Zofia Szlenkier

Edukacja artystyczna, wolontariat, staże i praktyki

***

zszlenkier@muzeum-wilanow.pl

(+48) 22 5442 785

(+48) 785 905 731




Nela Kokoszka

Programy historyczne i przyrodnicze dla dorosłych

***

nkokoszka@muzeum-wilanow.pl

(+48) 22 5442 838

(+48) 785 905 730




Urszula Rukat

Programy dla seniorów

***

urukat@muzeum-wilanow.pl

(+48) 22 5442 860

(+48) 505 405 506




Marta Walewska

Programy dla osób ze specjalnymi potrzebami, dostępność

***

mwalewska@muzeum-wilanow.pl 

(+48) 22 5442 759

(+48) 785 905 735



Paulina Szulist-Płuciniczak

Rekonstrukcja historyczna i kulinarna

***

pszulist@muzeum-wilanow.pl

(+48) 22 5442 787

(+48) 509 300 242




Maciej Nowicki

Rekonstrukcja kulinarna

***

mnowicki@muzeum-wilanow.pl

(+48) 512 998 276





Norbert Sokołowski

Rekonstrukcja kulinarna

***

(+48) 22 5442 888






Piotr Zwierzchowski

Rekonstrukcja przyrodnicza

***

pzwierzchowski@muzeum-wilanow.pl

(+48) 22 5442 865

(+48) 785 504 805



  

Anna Ruszkowska

Teatr Królewski oraz Królewski Teatr Marionetek

***

aruszkowska@muzeum-wilanow.pl

(+48) 22 5442 837





Maria Zielińska

Program Wilanów dla młodych talentów, rekonstrukcja ubiorów historycznych

***

mzielinska@muzeum-wilanow.pl

(+48) 22 5442 857

(+48) 785 905 734



oraz zespół edukatorów muzealnych

to około 40 historycznych, 20 przyrodniczych oraz 5 kulinarnych animatorów kultury, którzy z pasją i doświadczeniem prowadzą wilanowskie zajęcia edukacyjne.