(...)

Królewska Akademia Sztuki | edycja wiosenna 2017

Królewska Akademia Sztuki w Muzeum Pałacu Króla Jana III Wilanowie – kursy malarstwa i rysunku

Zapraszamy na weekendowe, indywidualne kursy rysunku i malarstwa prowadzone w małej grupie. Będziemy pracować na wszystkich poziomach zaawansowania.Wiosenna edycja odbędzie się w wyjątkowej przestrzeni Pawilonu Rzeźb. 

Do udziału w kursie malarstwa i rysunku zapraszamy wszystkich, którzy chcą nauczyć się rysować i malować w różnych technikach. Do każdego uczestnika kursu podchodzimy indywidualnie, dbając o rozwój osobowości artystycznej i gwarantując postępy w pogłębianiu wiedzy oraz umiejętności. W czasie kursu omawiamy wiele zagadnień, takich jak np.: perspektywa, przestrzeń, światłocień, studium postaci, architektury, natury czy też pobudzanie wyobraźni. Zapraszamy również osoby wybierające się na studia artystyczne czy na architekturę.

Aby uczestnik kursu miał pełną możliwość korzystania z korekt instruktora, zapewniamy małe grupy do 10 osób.

Tylko 16 zł/godz. w ramach całościowej opłaty 400 zł.
Za kurs można płacić w kasie muzealnej lub poprzez moduł rezerwacji (bilety online). 

Kursy obejmują 24 godziny zajęć (22–23, 29–30 kwietnia, 6–7 i 13–14 maja: 3 godziny dziennie w godz. 11–14). Grupa pracująca w aktualnej edycji jet już zamknięta.

4 weekendy – 4 techniki: rysunek ołówkiem, węglem, pastelem suchym oraz malarstwo gwaszem.Materiały malarskie i sztalugi zapewnia muzeum i firma Savel. 

Prowadzący i kurator, artysta malarz Andrzej S.Grabowski
agrabowski@muzeum-wilanow.pl

Aby dokonać zapisu na kurs, należy wysłać mejla z imieniem i nazwiskiem kursanta oraz numerem telefonu kontaktowego, umieszczając w tytule: „Kurs malarstwa i rysunku”, na adres mailowy: agrabowski@muzeum-wilanow.pl.

***

Informacje o poprzednich edycjach kursu na stronie Fundacji andArt oraz na stronie Królewskiej Akademii Sztuki na Facebooku.

***

Kontakt:
Andrzej S. Grabowski
Kurator kursu, artysta malarz
Królewska Akademia Sztuki
Dział Edukacji Muzealnej
Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
agrabowski@muzeum-wilanow.pl
tel.: 531 544 899 

Polecane