Rekrutacja prowadzących warsztaty kulinarne | do 10 marca

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie zaprasza do współpracy przy prowadzeniu warsztatów z zakresu rekonstrukcji kulinarnej.

fot. Marcin Mastykarz

Zajęcia warsztatowe łączące elementy teoretyczne i praktyczne, poświęcone tajnikom kuchni staropolskiej to nowy punkt w ofercie edukacyjnej muzeum. Ich realizacja rozpoczęła się w kwietniu 2015 r. Program przeznaczony jest dla różnych odbiorców – od grup przedszkolnych do licealnych, a także dla dorosłych. Warsztaty wymagać będą od prowadzących nie tylko konkretnej wiedzy, ale także umiejętności pracy z dziećmi i młodzieżą, elastyczności oraz wprowadzania kreatywnych rozwiązań.


 Co oferujemy?

fot. Wojciech Holnicki
  • Wynagrodzenie od 100 do 140 zł brutto za jedno spotkanie muzealne (w zależności od zaangażowania i stażu pracy). Liczba prowadzonych w danym miesiącu warsztatów zależy od dyspozycyjności prowadzącego.
  • Pracę w ramach umowy o dzieło.
  • Pracę w kreatywnym i zaangażowanym zespole.

 Kogo szukamy?

  • Przede wszystkim studentów lub absolwentów kierunków związanych z gastronomią i żywieniem, pasjonatów kulinariów, studentów lub absolwentów kierunków humanistycznych oraz osób posiadających doświadczenie w zakresie gastronomii.
  • Osób rzetelnych, uczciwych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki.
  • Osób potrafiących pracować z dziećmi i młodzieżą.


 Zgłoszenia

Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, prześlij CV na adres: mprzedpolewska[at]muzeum-wilanow.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń: 10 marca 2017 r.

Na podstawie przesłanych dokumentów wybierzemy osoby, które zostaną zakwalifikowane do udziału w szkoleniu internetowym (zostaną o tym powiadomione drogą mejlową).

Wybrani kandydaci na prowadzących zostaną zakwalifikowani do dalszego etapu rekrutacji. Informujemy, że rekrutacja jest wieloetapowa i proces wyboru kandydatów zachodzi na każdym etapie.


Polecane