(...)

Przewodnicy

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie nie prowadzi usług przewodnickich, w związku z czym obowiązek zapewnienia przewodnika spoczywa na organizatorze wycieczki.
Do każdej grupy do 25 osób wymagany jest jeden przewodnik.

Poniżej można znaleźć listę przewodników rekomendowanych przez Muzeum Pałac w Wilanowie, którzy odbyli kursy doszkalające organizowane przez muzeum, zakończone zdaniem testu kompetencyjnego.

Lista przewodników rekomendowanych

Przewodników zainteresowanych uzyskaniem rekomendacji muzeum zapraszamy na test kompetencyjny, o którym więcej można dowiedzieć się tutaj

Wymagana wcześniejsza rezerwacja:
tel. 22 842 07 95, e-mail: rezerwacja@wilanow-palac.pl

Osoby przygotowujące się do testu lub chcące uzyskać więcej informacji dotyczących Muzeum Pałacu w Wilanowie zachęcamy do przeczytania skryptu dla przewodników.

Muzeum Pałacu w Wilanowie prowadzi także kursy dla przewodników miejskich i terenowych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o historii i zbiorach rezydencji wilanowskiej oraz przygotować się do testu kompetencyjnego. Informacje o najbliższym kursie można znaleźć tutaj.

Wszystkie informacje dotyczące przewodników, w tym także zaproszenie do Klubu Przewodnika, znajdują się na podstronie Edukacja w boksie „Dla przewodników”.