Walentynki w Królewskim Ogrodzie Światła | 14 lutego

Spędźcie walentynki w Królewskim Ogrodzie Światła, gdzie poczujecie się jak na królewskim dworze! Czekają na Was nie tylko rozświetlone aleje i altany, ale też pokazy w Muzycznym Ogrodzie Marzeń i dodatkowe mappingi na fasadzie pałacu. Zapraszamy też do udziału w konkursie z nagrodami!TERMIN: 14 lutego, godz. 16.00–21.00, ostatnie wejście: 20.30
GODZINY MAPPINGÓW: 17.30, 18.30, 19.30

KOSZT: 20 zł – bilet zwykły, 10 zł – bilet ulgowy, dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny

BILETY MOŻNA KUPIĆ w:
↪ kasie na przedpolu (żółty domek)
↪ automacie biletowym na przedpolu
↪ budkach z biletami na przedpolu
przez internet


Z okazji walentynek mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać romantyczną kolację dla dwojga w restauracji Merliniego. Co trzeba zrobić? Napiszcie zaproszenie do Królewskiego Ogrodu Światła, skierowane do kogoś, z kim chcecie wybrać się na walentynkowy spacer. Postarajcie się to zrobić jak... król Jan III Sobieski.

Słyszeliście zapewne o miłosnych listach, które król wysyłał do swojej ukochanej Marysieńki? Poetyckie, kwieciste, pełne szyfrów i ukrytych znaczeń. Napiszcie zaproszenie w konwencji staropolskiej i wyślijcie je na adres: mmastykarz@muzeum-wilanow.pl do 12 lutego.

Nagrodę główną, czyli zaproszenie dla dwóch osób na kolację, otrzyma osoba, która uzyska największą liczbę głosów jury. Kolejne 10 osób, których zaproszenia uzyskają najwyższe liczby głosów, otrzyma vouchery do Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie oraz praliny od Raffaello.

REGULAMIN KONKURSU


   MECENAS              PARTNER KONKURSU            PROJEKTANT i WYKONAWCA         

          


Polecane