Wolontariat w muzeum | zostań wilanowskim opowiadaczem! |spotkanie 24 maja

Jeśli interesujesz się historią, sztuką lub wybraną dziedziną nauk przyrodniczych (np. ornitologią, geografią, botaniką) oraz sprawia Ci przyjemność kontakt z ludźmi i dzielenie się z innymi własną wiedzą, lubisz poznawać i się uczyć, chesz bywać regularnie w pięknych pałacowych wnętrzach i ogrodach – zostań wilanowskim opowiadaczem. To znakomita okazja, aby rozwijać własne zdolności i zamiłowania. Nieważny wiek i doświadczenie, liczą się pasja, głód wiedzy i chęć doskonalenia sztuki opowiadania.

Teraz masz szansę dołączyć do wilanowskich opowiadaczy! 

Podczas letnich dyżurów w parku i/lub w pałacu wilanowscy opowiadacze zaprezentują gościom bogactwo przyrodnicze przypałacowych ogrodów i przybliżą historię obiektów z Galerii Magazynowej.

______________________________________________________________________________

Wilanowscy Opowiadacze to projekt działający w ramach szerszego programu wolontariatu w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Z naszymi wolontariuszami podpisujemy porozumienia, wydajemy im też potwierdzające ich pracę i zdobyte umiejętności zaświadczenia i referencje.

W zamian za poświęcony czas i serce, szykujemy specjalne atrakcje i bonusy.

Dołącz do wilanowskich opowiadaczy! Czekamy na Ciebie!

______________________________________________________________________________

Aby zgłosić chęć udziału w projekcie, należy do 19 maja 2018 r. przesłać zgłoszenie na adres: wolontariat@muzeum-wilanow.pl

Pierwsze spotkanie informacyjne dla kandydatów odbędzie się w niedzielę 24 maja 2018 r. o godz. 15. Szczegółowy program spotkania otrzymają Państwo po zgłoszeniu chęci udziału w programie.

Pobierz kartę zgłoszeniową:

Polecane